Озеро Пісочне - Лісова пісня - Шацькі озера

Про озеро Пісочне багато написано і сказано. Думаю, не варто перераховувати показники довжини і ширини , глибини і т.д. Ця статистична інформація в повній мірі присутня в мережі інтернету і переписувати її не бачу сенсу.

Хочу коротко розповісти про Пісочне , як про одну з перлин Шацьких озер. Насмілюсь сказати , що це і є саме краще озеро для відпочинку із чисельної групи озерного краю. Кришталево чиста джерельна вода з підвищеним вмістом срібла , піщані береги, ліс навкруги озера , лебеді і качки , які пливуть до рук , і рибки, що грайливо пропливають біля ніг.

Влітку вода швидко прогрівається до комфортної температури і залишається теплою до вересня , а ліси навкруги Пісочного захищають його від вітрів. Хтось заперечить мені і скаже : " а як же Світязь”. Так, Світязь дуже гарний , мальовничий , з чистою , прозорою водою і вражає своїми масштабами . Але в той же час Світязь вражає кількістю людей , що приїжджають на відпочинок і затишним свій відпочинок назвуть далеко не всі. На озері Пісочне ситуація протилежна , тут тихо і спокійно, тут життя має свій неспішний ритм.

Зняти будинок або кімнату

Пропонуємо зняти дерев'яний будинок або окрему кімнату для відпочинку у с. Гаївка - мальовничому куточку Шацького озерного краю (поруч з санаторієм "Лісова пісня"). Будинок знаходиться поміж соснового лісу, що наповнює повітря чистим, хвойним ароматом, та озера Пісочне з надзвичайно чистою і цілющою водою.

Відпочинок у Лісовій пісні

Поруч з котеджем розташований санаторій «Лісова пісня». Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими державними нагородами.

Озеро Пісочне - Шацькі озера

Пісочне озеро є самим кращим озером для відпочинку із чисельної групи озерного краю. Озеро Пісочне - це кришталево чиста джерельна вода з підвищеним вмістом срібла , піщані береги, ліс навкруги озера , лебеді і качки , які пливуть до рук , і рибки, що грайливо пропливають біля ніг.