Ліси Шацьких озер багаті на ягоди та гриби!

Дивовижно, але крім блакитних озер Шацький край щедро наділений і справжніми лісами. Якраз ліси, що дбайливо оточують озеро Пісочне, наповнюють повітря чистим, свіжим, неповторним ароматом хвої та квітів.

Водночас Шацькі ліси багаті ягодами та грибами. Ожина, чорниця, малина, суниця, журавлина, брусниця – всі ці безцінні для здоров”я ягоди ви можете зібрати в наших лісах.

Безліч досліджень властивостей лісових ягід вказують на їх користь мало не для всіх систем і органів організму людини. Серед решти, мабуть варто виділити журавлину, чорницю та брусницю – це унікальні по своєму складу і справжні чемпіони по лікувальних можливостях ягоди.

Цікаво, що рівень антиоксидантів у лісових ягід наближений до максимально можливого. Перші стиглі чорнички і суниця з”являються вже на початку червня. Чорниця дозріває в продовж червня - липня, а в серпні - вересні вже зріє ожина , та навіть до глибокої осені в лісах можна збирати брусницю і журавлину. 

 

Шацькі ліси завжди радували грибників. Грибний сезон розпочинається в серпні – вересні і триває до листопада. Всі види грибів характерних для територій Полісся широко представлені і в лісах Шацька – це білі гриби (боровики), маслюки, краснюки, бабки, сироїжки, багнюки, лисички, зеленички і т.д. Тому звичайні прогулянки в лісі, або в пошуку грибів, чи ягід дарують нам безліч позитивних емоцій, морального і фізичного задоволення, та користі. Природа вже щедро подарувала нам ці насправді безцінні дарунки, потрібно просто піти в ліс і зібрати їх, не змарнуйте таку можливість.


Зняти будинок або кімнату

Пропонуємо зняти дерев'яний будинок або окрему кімнату для відпочинку у с. Гаївка - мальовничому куточку Шацького озерного краю (поруч з санаторієм "Лісова пісня"). Будинок знаходиться поміж соснового лісу, що наповнює повітря чистим, хвойним ароматом, та озера Пісочне з надзвичайно чистою і цілющою водою.

Відпочинок у Лісовій пісні

Поруч з котеджем розташований санаторій «Лісова пісня». Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими державними нагородами.

Озеро Пісочне - Шацькі озера

Пісочне озеро є самим кращим озером для відпочинку із чисельної групи озерного краю. Озеро Пісочне - це кришталево чиста джерельна вода з підвищеним вмістом срібла , піщані береги, ліс навкруги озера , лебеді і качки , які пливуть до рук , і рибки, що грайливо пропливають біля ніг.