Санаторій "Лісова пісня"

Поруч з котеджем розташований санаторій « Лісова пісня». Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими державними нагородами. «Лісова пісня» - це лікувально-оздоровчий комплекс, що займається лікуванням: серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, опорно-рухового апарату, ендокринної системи, периферичної та центральної нервової системи, шкіри.

Також в санаторії «Лісова пісня» працює три реабілітаційні відділення: кардіологічна реабілітація, церебро-васкулярна реабілітація і реабілітація з захворюваннями та пошкодженнями органів опори та руху. В арсеналі санаторію близько 100 видів різних лікувальних трав, комплексна фітотерапія та застосування нетрадиційних методів фітолікування.

Зняти будинок або кімнату

Пропонуємо зняти дерев'яний будинок або окрему кімнату для відпочинку у с. Гаївка - мальовничому куточку Шацького озерного краю (поруч з санаторієм "Лісова пісня"). Будинок знаходиться поміж соснового лісу, що наповнює повітря чистим, хвойним ароматом, та озера Пісочне з надзвичайно чистою і цілющою водою.

Відпочинок у Лісовій пісні

Поруч з котеджем розташований санаторій «Лісова пісня». Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими державними нагородами.

Озеро Пісочне - Шацькі озера

Пісочне озеро є самим кращим озером для відпочинку із чисельної групи озерного краю. Озеро Пісочне - це кришталево чиста джерельна вода з підвищеним вмістом срібла , піщані береги, ліс навкруги озера , лебеді і качки , які пливуть до рук , і рибки, що грайливо пропливають біля ніг.