Відпочинок у Лісовій пісні - дерв'яний будинок

Дерев'яний будинок – це приємний запах хвої, сонячний колір, природна атмосфера, а не просто житло. У дерев'яному будинку настрій покращується, а на скільки в будинку з дерева легше дихається – це справжній лікар. Дерева, наприклад хвойні, за час свого зростання накопичують дивовижні лікувальні властивості, якими потім щедро діляться з людиною.

Відомо , що будинки, збудовані з сосни, очищують повітря від шкідливих мікробів, допомагають справлятися з нервовим напруженням і дратівливістю . Отже, деревина володіє безліччю переваг, що вигідно відрізняють її від штучних матеріалів. Основна перевага полягає в тому, що дерево є живим матеріалом, який має свою енергетику. Завдяки своїй внутрішній структурі, дерев'яні стіни створюють постійний кисневий баланс, оптимальну вологість повітря і комфортне середовище. Адже немає нічого краще дерев'яного будинку в сенсі екології. І справа не тільки в тому, що дерев'яні стіни «дихають», а й втім, що внутрішня енергетика дерев'яного будинку найчастіше спонукає до затишку і природного тепла.

Людина – це часточка природи і , мабуть, тому так приємно перебувати в будинку з дерева, а не в бетонній багатоповерхівці, просоченій вогкістю і холодом. І тепер, коли екологічна ситуація, особливо в містах, вважається несприятливою для постійного проживання, цілком зрозуміле бажання хоч на короткий час виїхати в заміський будинок. Загазоване повітря, шум автомобілів, переповнений сміттєпровід, запліснявілі бетонні стіни – все це рано чи пізно починає негативно позначатися на загальному самопочутті. Тому не дивно, що люди постійно бажають хоч на декілька днів змінити сірі вулиці на зелень лісів , та блакить озер. Щоб прокидатись вранці не від гуркоту машин , а від співу пташок .

Зняти будинок або кімнату

Пропонуємо зняти дерев'яний будинок або окрему кімнату для відпочинку у с. Гаївка - мальовничому куточку Шацького озерного краю (поруч з санаторієм "Лісова пісня"). Будинок знаходиться поміж соснового лісу, що наповнює повітря чистим, хвойним ароматом, та озера Пісочне з надзвичайно чистою і цілющою водою.

Відпочинок у Лісовій пісні

Поруч з котеджем розташований санаторій «Лісова пісня». Санаторій має вищу акредитаційну категорію, нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками та іншими державними нагородами.

Озеро Пісочне - Шацькі озера

Пісочне озеро є самим кращим озером для відпочинку із чисельної групи озерного краю. Озеро Пісочне - це кришталево чиста джерельна вода з підвищеним вмістом срібла , піщані береги, ліс навкруги озера , лебеді і качки , які пливуть до рук , і рибки, що грайливо пропливають біля ніг.